על האגודה | פעילויות | הצטרפות | צרו קשר | כתבו לאתר | English Site | בפייסבוק
עוד בקטגוריה זו:

זומבים עליך, ישראל!
סרטים / נורית הוראק
04/03/13
תגובות: 2  
מעגל בלי הרבה קסם
סרטים / עליזה בן מוחה
20/10/12
תגובות: 3  
קפטן אמריקה ומלחמת העולם השנייה
סרטים / אנדרו ליפטאק
03/09/11
תגובות: 1  
מקור לא ברור
סרטים / עליזה בן מוחה
30/07/11
תגובות: 4  
כמעט הסוף (חלק ראשון)
סרטים / עליזה בן מוחה
12/06/11
תגובות: 0  
חלום גנבים
סרטים / עליזה בן מוחה
29/12/10
תגובות: 13  
טובים השניים?
סרטים / עליזה בן מוחה
14/08/10
תגובות: 5  
מגע של קסם
סרטים / לילי דאי
14/05/10
תגובות: 2  
המקום שאליו גיבורי אקשן הולכים למות

סרטים / לילי דאי
02/05/10
תגובות: 4  
מה שיותר כחול יותר ממדים
סרטים / לילי דאי
31/01/10
תגובות: 5  
על ממוצע ומעל הממוצע
סרטים / אֹרן רהט
24/10/09
תגובות: 8  
לשקוע בסרט טוב
סרטים / רז גרינברג
28/04/08
תגובות: 1  
דיקסילנד
סרטים / אהוד מימון
03/10/06
תגובות: 2  
חייו ומותו של סופרמן
סרטים / רני גרף
25/07/06
תגובות: 22  
הטרור כמשל
סרטים / רני גרף
03/04/06
תגובות: 15  

עו''ד להיט
סרטים / רני גרף
יום שלישי, 01/04/2003, שעה 14:01

'דרדוויל' הוא עורך דין הלוחם למען הצדק. פנטסיה!


עורכי דין רבים אוהבים לחשוב שיש להם כוחות מיוחדים. כעת מגיע 'דרדוויל' אל מסכינו, ומנסה לומר שאכן כך. כי למאט מרדוק, גיבור הסרט, יש הרבה מאד כוחות מיוחדים, והוא גם – לגמרי במקרה – עורך דין. ולא סתם עורך דין, אלא כזה שנלחם למען הצדק. דבר זה מוכיח ללא צל של ספק כי אנו מצויים הרחק במחוזות הקומיקס והמד''ב.


הסרט 'דרדוויל' מבוסס על סדרת קומיקס בעלת שם זהה, אותה יצר סטן לי (שכתב גם את 'ספיידרמן') בשנת 1964. הסדרה היתה חלק מהקו של מרוול קומיקס, ואחד המאפיינים שלה, כמו גם של 'ספיידרמן', היה מקום ההתרחשות: היא לא התרחשה בעיר דמיונית דמוית ניו-יורק כלשהי (גות'ם, מטרופוליס וכו') אלא בניו-יורק עצמה. קו אופי נוסף שאפיין את גיבורי סדרות הקומיקס של מרוול באותה תקופה היה העובדה שגיבוריהן היו אנשים רגילים ולהם בעיות רגילות (טוב, כמעט), כאלה שלקהל הקוראים יהיה קל יותר להזדהות עמם. בתקופה זו יצאו גם 'ספדיירמן', 'אקס-מן' ו'איש הברזל'.

ההפקה הנוכחית היא חלק ממדיניות חדשה של מרוול קומיקס (המנוהלת בימים אלו על ידי הישראלי אבי ארד), שנועדה להעביר אל המסך הגדול את רוב גיבורי סדרות הקומיקס שלה. הסרט הראשון היה 'אקס-מן', ואחריו הגיע 'ספיידרמן' בהפקת קולומביה, ששבר את כל הציפיות המוקדמות וגבר על הלהיט הבטוח 'מתקפת המשובטים'. 'דרדוויל' הוא ההפקה השלישית של מרוול, הפעם בשיתוף פעולה עם פוקס המאה ה-‏20. במאי הקרוב נוכל כבר לראות את 'אקס-מן 2', שנוצר בעקבות הצלחתו של הסרט הראשון.


אלא שבניגור ל'ספיידרמן', שבויים על ידי סם ריימי ('Evil Dead'), ושהצליח להעביר אל המסך סיפור אמין (במסגרת ההגיון הפנימי של הסרט) ולהעמיד דמויות עשירות שניתן להזדהות איתן, 'דרדוויל' הוא סיפור אחר לגמרי. הדמויות שטוחות כמעט כמו דפי הנייר של סדרת הקומיקס המקורית, והסרט הולך ומשמים ככל שהעלילה מתקדמת. אל תצפו פה לכיף של 'ספיידרמן', שהיה יומית משובחת מכל בחינה שהיא. כאן מצפה לכם סתם יומית.

הסרט מבוסס על הגרסה של פרנק מילר, שהפך את סדרת הקומיקס לאחד מרבי המכר הגדולים ביותר של מרוול. הוא זה האחראי להכנסת דמויות כאלקטרה, אהבתו הגדולה של דרדוויל.


פרנק מילר אומר על דמותו של דרדוויל כי ''יש בו את כל התכונות להפוך לפושע. הוא נוכל מלידה, שובב ומורד''. אלא שכל הדברים הללו אינם עוברים בסרט. בן אפלק כדרדוויל הוא אחת מבחירות הליהוק הגרועות ביותר של השנים האחרונות – הוא עצי, סתמי, ואין שום דרך בה ניתן להזדהות איתו.

אפלק הוא אחד המעריצים הגדולים של סדרת הקומיקס, והוא הפעיל לחצים לא קטנים כדי לקבל את התפקיד. מוטב היה, לטובת הסרט, לו לא היה עושה כך. הוא רק מזיק לתוצאה הסופית.

מאט מרדוק (בן אפלק, כאמור) היה רק ילד קטן כשראה את אביו הנערץ (דיויד קית') גובה כספים בסמטה חשוכה עבור ברון פשע מקומי. ההלם והתדהמה היו כה גדולים עד שהוא נמלט מהמקום. בדרך הוא נתקל בערימת חביות המכילות חומרים מסוכנים שגרמו לו לאבד את מאור עיניו. אהה.. אבל זהו קומיקס, ובחביות היו חומרים, נו, לא מזוהים. הילד הקטן מגלה בעצמו כוחות חדשים, וחושיו הנותרים מוגברים אף הם. וכידוע לכל – עם כוח גדול מגיעה גם אחריות... אה, סליחה, זה מסרט אחר.


השנים חולפות והילד הקטן והחמוד הופך להיות החבר של ג'ניפר לופז, ובמילים אחרות: בן אפלק. עכשיו הוא כבר בכלל לא חמוד, יש שיאמרו אפילו מעצבן משהו, והוא גם...עורך דין. עורך דין פלילי המייצג רק אנשים חפים מפשע. נשבע לכם, השורה הזו ממש נאמרת בסרט. מדע בדיוני וקומיקס כבר אמרנו, נכון? לא סתם עורך דין, אלא אחד כזה שלא מוכן לתת לפושעים ולכל שאר האנשים הרעים הממלאים את רחובות ניו-יורק להמלט מעונש. בלילה, לאחר גמר יום העבודה, הוא לובש חליפת טייטס אדומה ויוצא למגר את הפשע. הדגש הוא על פושעים אותם הוא לא הצליח להכניס לכלא בשעות היום. מה היו אומרים פה אם הפרקליטות היתה נוקטת בשיטות כאלה?

ואז, יום אחד מריח עורך הדין העיוור שלנו את ריחה של בחורה מיוחדת במינה: אלקטרה. בתו של מיליונר יווני שהתאמנה בקרבות מגע מגיל קטן, והיא גם נראית....נפלא. ג'ניפר גארנר, ששיחקה כבר בתפקיד קטן לצד האפלק ב'פרל הארבור' הבלתי נסבל, מקבלת פה תפקיד נשי ראשי. היא אכן נראית נפלא. ג'ניפר, או ג'ניפר, היא הסיבה שבגללה שווה לצפות בסרט המשמים למדי הזה. סיפור האהבה המאד צפוי, מתפתח, יודע עליות ומורדות, ו... טוב, לא נספיילר.


'דרדוויל', למי שאינו מכיר את סדרת הקומיקס המקורית ומגיע לצפות בסרט סתם כך, הוא חוויה מפוקפקת למדי. אבל כיוון שאנו חובבי מד''ב ולא נפספס אף סרט ז'אנרי היוצא למסכים, כדאי לשים לב בזמן ההקרנה לגלריית שחקני המשנה. אלה, בניגוד לאפלק, לא מכזיבים: מייקל קלארק דאנקן ('גרין מייל') הוא קינגפין מלנכולי ומרתק, קולין פארל ('דו''ח מיוחד', וכבר אז נכתב כאן שהוא בדרך להיות כוכב) הוא בולזאיי מצחיק ומפחיד, ושימו לב לסצנה הקטנה במטוס – סצינה שאינה ממש קשורה לעלילת הסרט אבל היא סרט קטן ומשובח בפני עצמו. וכמובן: ג'ניפר גארנר שכבר הזכרנו, ושבקרוב, אם תרצה טלעד, נראה אותה בסדרת הטלויזיה המדוברת 'אליאס'.

כותב שורות אלה, בכל מקרה, כבר מחכה ל'מאטריקס 2' ול'אקס-מן 2'. 'דרדוויל' הוא רק תחנה לא ממש הכרחית בדרך לסרטים האמיתיים של השנה.


דרדוויל (Daredevil)
במאי: מארק סטיבן ג'ונסון
שחקנים: בן אפלק, ג'ניפר גארנר, קולין פארל, מייקל קלארק דאנקן, דיויד קית', ג'ו פאנטוליאנו
ארה''ב, 2003, צבע, 104 דקותמרוול קומיקס
סדרת הקומיקס דרדוויל
ספיידרמן – סרט קומיקס מוצלח בהרבה
Evil Dead
מתקפת המשובטים
דרדוויל – הסרט
נכתב כאן אודות דו''ח מיוחד

 
חזרה לעמוד הראשי         כתוב תגובה

 
דברים מוזרים  (חדש)
עמית יום שלישי, 01/04/2003, שעה 22:54
קודם כל עליי להתוודות - daredevil הנה אחת מסדרות הקומיקס האהובות עליי.

עדיין לא ראיתי את הסרט אבל אני מנסה להבין כמה דברים ולא מצליח.
א- למה שינו את הדרך שבה הוא התעוור?אני מבין למה שינו את הקטע של ספיידרמן והעכביש(משובט גנטית במקום רדיו אקטיבי)אבל הם הרי השאירו פה את הקטע של החומרים המסוכנים אז למה לא להשאיר את הסיפור שבו הוא דוחף אדם זקן כדי שלא יידרס ע''י המשאית ובתוך כך המשאית מתהפכת והחומרים נשפכים עליו?מה זה כל כך קשה?
ב- הדבר הבלתי נסלח ביותר מבחינתי היא הפיכתו של הקינגפין לכושי.הרי כבר שנים שהוא מופיע בקומיקס ונלחם בכולם מספיידרמן ועד האוונגרס(ולמה לא עושים סרט עליהם אם כבר מדברים?)אז איך לקחו בן אדם לבן ומאוד שמן והפכו אותו לכושי שנראה יותר שרירי משמן?איך איך עשו את הפשע הזה?
   כתוב תגובה
לגבי התהייה הראשונה אין לי אלא לתהות  (חדש)
רני יום רביעי, 02/04/2003, שעה 2:39
בתשובה לעמית
אתך.

ביחס לשניה- אולי משום שאני לא מכיר את סדרת הקומיקס המקורית, השינוי לא נראה לי נורא כל כך. מייקל קלארק דאנקן הוא שחקן מצוין שעושה עבודה נהדרת ויוצר דמות קינגפין אמינה למדי (במגבלות התסריט). השינוי הזה נראה לי לגטימי במסגרת החירות האומנותית של העיבוד.

ואגב: הוא הרבה יותר שמן משרירי. במספר סצינות הוא מסתובב כשגופיה לגופו וזה ברור מאד.
   כתוב תגובה
לא נשמע לי נורא בכלל (לראות עוד לא ראיתי)  (חדש)
tirnanog יום חמישי, 03/04/2003, שעה 9:37
בתשובה לרני
לפי מה שאני זוכר מהקומיקסים שקראתי בימי חיי, קינגפין מוזכר בלא מעט הקשרים כגוש שרירים ענק ולא כגוש שומן וכך הוא מצליח להתמודד פיסית עם הגיבורים השונים.
   כתוב תגובה
לא מדויק  (חדש)
עמית יום חמישי, 03/04/2003, שעה 10:31
בתשובה לtirnanog
הוא תמיד מוזכר כאיש שלפחות מבחינה חיצונית נראה מאד שמן ולכן הגיבורים תמיד מופתעים מהזריזות והכוח שלו.

וחוץ מזה הוא תמיד לבן ובשנים האחרונות הוא גם עוור
   כתוב תגובה
דברים מוזרים  (חדש)
משה 06 שבת, 07/04/2007, שעה 9:16
בתשובה לעמית
דבר ריאשון...אל תגיד ''כושי'' כי אתה פוגע באנשים הללו! תגיד...אפרו אמריקאי! זה יותר פוליטיקלי קורקט, דבר שני...מה רע שיהיה קינגפין אפרו אמריקאי? דבר שלישי..קינגפין בקומיקס הוא שרירי ולא שומן,בניגוד ל''בלוב'' (מאחוות המוטנטים המרושעים)זה רק במידה שאתה אוהב קומיקס ביכלל!
   כתוב תגובה
תמוה בעיני המשפט  (חדש)
גל יום שלישי, 01/04/2003, שעה 23:02
''אבל כיוון שאנו חובבי מד''ב ולא נפספס אף סרט ז'אנרי היוצא למסכים''
אמממ.. לא כל חובבי המד''ב הולכים לכל סרט ז'אנרי שיוצא.
יש כאלה שמשתדלים ללכת לראות רק את הסרטים ה*טובים* (או, לפחות, מהנים פלוס).

לאור הביקורת הזו, אין לי כוונה מיוחדת לראות את הסרט. למען האמת, גם בלי הביקורת הזו לא היתה לי כוונה מיוחדת לראות אותו, אלא אם כן היתה עליו ביקורת אוהדת במיוחד. אולי בוידאו (כמו שעשיתי עם ספיידי).
   כתוב תגובה
אוי רני, אתה כזה עדין  (חדש)
cheshercat יום רביעי, 02/04/2003, שעה 9:29
במקרה גם אני ראיתי ת'סרט והוא היה כ''כ גרוע עד שלא יכולתי להביא את עצמי לכתוב עליו ביקורת.

סרט שמתחיל כמשהו אפלולי למדי שבו הגיבור, לא לגמרי טוב (או לפחות הגישה שלו שגויה) ממשיך בדביקות האמריקאית הרגילה.

אפלק, שמאז ימי 'דוגמה' נכנס אצלי לקטגוריית ''הטובים'', מעצבן בטרוף ונראה בתלבושת השדונית שלו (או שמא הוא גנב אותה מהארון של catwoman) כמו נקניקיה שדחסו בה יותר מדיי בשר.

מייקל קלארק דאנקן הוא שחקן מעולה אבל לדעתי כ''כ לא מתאים לתפקיד. הוא איש גדול (בלשון ההמעטה) ובטח נורא מפחיד לעמוד לידו. אבל יש לו עיניים טובות וקול עמוק וחם שמסיר מיד כל ספק שהוא לא האיש הרע באזור.

קולין פארל מעולה!
אם הסרט היה נסוב סביבו הוא עשוי היה להיות נפלא. חבל שהוא מופיע בו פחות מדיי.

וכך נוצר מצב (שמלבד פארל) הדבר היחיד שנותר להתלהב ממנו הוא ג'ניפר גארנר ומס מעברים יפים בצילומים בתחילת הסרט.
   כתוב תגובה
טוב, אני דוחף כאן יד לאש, אבל...  (חדש)
אלמוני יום רביעי, 02/04/2003, שעה 19:35
אני לא חשבתי שהסרט היה *כזה* גרוע.

לא שהוא היה טוב במיוחד, אבל הייתה לי הרגשה שהבעייתיות שלו נובעת בעיקר עודף תשומת לב ציבורית ותקציב שנופח בהתאמה. ''דרדוויל'' היה אמור להיות הפקה קטנה יחסית, סרט שלא היה צריך להיות להיט היסטרי. ככזה, הוא יכל ''לעוף מתחת לרדאר'' של האולפנים ולכלול אלמנטים יותר אפלים ומורכבים. אז מה קרה? ספיידרמן, שיצא אז, הפך ללהיט, והאולפן החליט להעלות את התקציב של דרדוויל ליותר מ-‏80 מליון דולר ולשכור אנשי אפקטים מיוחדים. פתאום, עפו החוצה כל רעיונות ה''אמנותיים'' מדי כמו עלילה ריאליסטית, התפכחות, דו משמעות מוסרית, אלימות בוטה ומין (כזכור לי, לא נאמרת אפילו מילה גסה אחת בסרט) והעיקר, כמויות אדירות של חומר נחתכו מהסרט, מה שמסביר את האורך הקצר יחסית שלו ואת העובדה שאפילו אדם שלא מתמצא בקולנוע יכול לראות שיש חורים עצומים בעלילה. כל מה שנותר מהקונצפט העיקרי של הסרט זה העיצוב שלו. עכשיו זה כבר סרט לילדים.
וכמובן, אין לשכוח את הסיום הזוועתי שלו, שעוד יכנס לפנתיאון של הסיומים הכי הוליוודיים, קיטשיים ומאכזבים שאי פעם נראו על המסך.

כל זה לא בא כדי להצדיק את איכותו הירודה של הסרט. למען האמת, בהתחשב בכל זה, הייתי די מופתע מכך שאת רובו המכריע ניתן בהחלט לסבול. הוא לא קלאסיקה, אפילו לא טוב במיוחד, אבל די כיפי. הייתי מתאר אותו כ''החמצה'', לא ''קטסטרופה''.
   כתוב תגובה
מישהו הזכיר כאן את המילה ''קטסטרופה''?  (חדש)
רני יום רביעי, 02/04/2003, שעה 20:47
בתשובה לאלמוני
והעובדה שהסרט היה צריך להיות כל מיני דברים מעניינת את הסבתא שלי. התוצאה הסופית היא החמצה איומה. וזה מבלי להכיר את הקומיקס עליו הוא מבוסס.
   כתוב תגובה
הקומדיה של השנה  (חדש)
creature יום חמישי, 10/04/2003, שעה 0:26
הסרט הכי דפוק שראיתי מזה הרבה מאד זמן. אבל חובה לראות בשביל להגיד שראינו ולהנות קצת מההומור הלא מכוון שיוצא מהרצינות יתר של הסרט.
לא היתה יכולה להיות בחירה גרועה מבן אפלק! הוא פשוט דביל שמשחק את עצמו- לא יודע לשחק שום דבר מאהבל מפגר שיותר מדי חושב את עצמו.
בולזאי הוא הכי נחמד- חבל שהוא הרע אבל מה זה בעצם משנה?
כל הסרט מושפע מיותר מדי קומיקסים אחרים- הקלפים של בולזאי מאקסמן זו רק דוגמה אחת לחיקוי העלוב.
אבל רואים שבבסיס הקומיקס לא רע, רעיון ממש מענין של ראיית סונאר.
   כתוב תגובה
תהיות ומחשבות (ספויילרים פראיים!)  (חדש)
לוסי יום חמישי, 10/04/2003, שעה 23:03
1. בסצנה שבה האידיוט (כפי שיכונה להלן ד''ד) תובע אנס.
איך זה יכול להיות? לא נראה היה שהוא תובע אותו כדי שישלם פיצויים לנאנסת (הרי הוא לא נמצא אשם), והוא לא עו''ד מטעם המדינה (יש לו משרד פרטי), אז מה זה היה?
2. עדשות כחולות? כזכור לי , לילד (שהוא שחקן הרבה יותר טוב מאפלק) היו עיניים חומות. רדיואקטיביות לא יכולה להסביר הכל.
3. אין לי בעייה עם חוש הצדק של גיבורנו. מוסריות מעורפלת? לי נראה שהוא יודע להבדיל בין רע לטוב.כשמערכת הצדק קורסת , אזרחים לוקחים את החוק לידיים, לטוב (האידיוט) ולרע (הקינגפין, שהיה דווקא קול).
4.הסרט גרם לי להסתכל על הסא''ל העיוור שאני עובדת אצלו באור חדש לגמרי...
5. הסרט היה מסתדר מצויין בלי ד''ד. ככה היה זמן לספר את סיפורה של אלקטרה (דמות נשית נהדרת) ולתת לה קצת אקשן, במקום להרוג אותה באופן מעצבן וחסר משמעות.
6. וזה הדבר הטוב שבסרט: בכל סרט אחר, לגיבורים יש חסינות מפני מוות/פגיעות רציניות. כאן, ובכן- היא מתה! יש!
   כתוב תגובה
אז ככה (המשך ספוילרים פראיים)  (חדש)
רני יום שישי, 11/04/2003, שעה 7:16
בתשובה ללוסי
תגיד לי שאתה לא באמת מנטפק את הסרט הזה!!! כי מכל הסרטים האפשריים הסרט הזה כל כך מחורר (ראיתי גבינות שוויצריות שהיו להן פחות חורים) שניטפוק הוא ממש מיותר פה.

ובאשר לאלקטרה (ופה מתחילה חגיגת הספוילרים הפראית, מי שלא ראה - זה המקום להפסיק לקרוא, ומייד!!!):

1. היא לא באמת מתה. נכון שזה בכלל לא הגיוני, גם לא בהגיון הפנימי של הסרט, ובכל זאת בסוף הסרט מאד ברור שהיא לא מתה.

2. אלקטרה אכן הולכת לקבל סרט משלה, וזה הדבר הטוב היחיד שיצא מהסרט הזה. כי גם אם הסרט על אלקטרה יהיה מחורבן מכל בחינה אפשרית - עדיין נוכל לצפות שם בג'ניפר. ומצידי שהיא תשב מול המצלמה שעתיים ותקריא את מדריך הטלפון המקומי שלה.
   כתוב תגובה
אז ככה (המשך ספוילרים פראיים)  (חדש)
לוסי יום שישי, 11/04/2003, שעה 20:18
בתשובה לרני
אממ...אתה? חשבתי שדי ברור מהכינוי שלי שאני משתייכת למין היפה, החכם והחזק.

אלקטרה לא מתה? חוצפה! אמנם אהבתי אותה מאוד, אבל אם לא רצו להרוג אותה, יכלו לוותר על הסצנה מלכתחילה. כמה מטופש.
   כתוב תגובה
גררר..... :-)  (חדש)
רני תופס את הראש במבוכה עזה שבת, 12/04/2003, שעה 2:08
בתשובה ללוסי
ואותי את לא צריכה לשכנע שההיגיון הפנימי של הסרט דפוק מהיסוד.
   כתוב תגובה
מתי הם ילמדו?  (חדש)
איציק יום ראשון, 13/04/2003, שעה 11:15
למה תסריטאים מתעקשים להרוס בעקביות כל סרט שמבוסס על קומיקס?
בעוונותי צפיתי בפרקים האחרונים בסדרת ''באטמן'', ב''בלייד'' ועוד כמה זבלונים, וגם בלי הבקורת לא הייתי הולך לעוד סרט שכזה.
   כתוב תגובה
כי זה מכניס כסף.  (חדש)
שלמקו יום ראשון, 13/04/2003, שעה 12:46
בתשובה לאיציק
ודרדוויל, למרות שהוא לא הצלחה קופתית, הוא עדיין רווחי מספיק.
   כתוב תגובה
אני דווקא אהבתי-  (חדש)
zina יום שישי, 18/04/2003, שעה 21:06
סוף כל סוף גיבורה משנית קרבית וחזקה(סליירית?)
זה הדבר היחידי שיותר טוב מספיידרמן האדיר והמצחיק והמרגש-מרי גיין הייתה שם רכרוכית מעצבנת. אלקטרה לאומת זאת חזקה וקשוחה.

בטור קראטיסטית בעצמי:
me like
   כתוב תגובה
היא לא הראשונה!  (חדש)
איציק יום ראשון, 04/05/2003, שעה 14:41
בתשובה לzina
מה עם אשת החתול מ''באטמן חוזר''? מה היא, עז?
   כתוב תגובה
כלב!  (חדש)
אבו-שלמקו יום ראשון, 04/05/2003, שעה 14:43
בתשובה לאיציק
   כתוב תגובה
ספויילרים וסימפתיה...  (חדש)
דרדוויל יום רביעי, 07/05/2003, שעה 23:07
מכם, חובבי המד''ב והפנטזיה בארץ הקודש ציפיתי ליותר! אתם אלו שחשבתי שיבינו את ייסורי המרובים! כולם משווים אותי לספיידרמן שיצא לפני, וכולם טוענים שהוא יותר טוב, אבל רק מזלי הרע גרם לכך: בעוד החומרים שפיטר נפגע מהם נתנו לו כוחות על, אני קיבלתי 50% נכות ומיגרנות כשאיזה אסקימואי מתעטש. מי יודע, אם לא הייתי מתעוור, הייתי יכול להיות עשיר ומפורסם כמו ברוס ווין. (הוא הגיבור שלי, אתם יודעים. שנינו איבדנו את הורינו בצעירותינו. מצד שני, יש לו חוש עסקי יותר טוב. הוא מליונר, ולי משלמים בדגים...)
גם אני, כמו ספיידי (אני שונא את פיטר!!!) איבדתי את חברתי לנגד עיני (למזלי התסריטאי כנראה שכח את זה לקראת סוף הסרט...)
כשסוף סוף עמדתי לחסל את הקינגפין ולנקום את דמו של אבי, השתלטה עליי מין ''מוסריות'' מטומטמת והשארתי אותו בחיים (עד היום לא הבנתי מה זה, זה לא קרה לי שום פעם בתחילת הסרט...)
ולבסוף, המכה הקשה מכל: מי מקבל את אהדת הקהל? למי יהיה סרט משלו? ללא אחרת מאשר אלקטרה! חוצפה! אני לא זוכר סרט בשם ''קטוומן מכה שנית'' או ''לויס ליין חוקרת''. ואחרי כל הצרות האלה, אתם, שציפיתי שתבינו את כאבי, עוד מתפלאים על המשחק הגרוע שלי? קצת רחמנות!
שלכם,
דרדוויל
   כתוב תגובה
ספויילרים וסימפתיה...  (חדש)
איציק יום רביעי, 07/05/2003, שעה 23:15
בתשובה לדרדוויל
אני זורה כאן מלח על הפצעים שלך, אבל אל תשכח גם שאלקטרה רדפה אותך באשמת רצח אביה למרות שהיא הייתה עדה לכך שבולזאיי רצח אותו.
יכל להיות יותר גרוע: אם בולזאיי היה מקבל יותר שורות, יכול להיות שגם הוא היה מקבל סרט המשך. בעצם, עדיין יש אפשרות כזו. כבר ראינו שלתסריטאי שלך אין שום בעיה להחזיר אנשים מהמתים.
   כתוב תגובה

הדעות המובעות באתר הן של הכותבים בלבד, ולמעט הודעות רשמיות מטעם האגודה הן אינן מייצגות את דעת או אופי פעולת האגודה בכל דרך שהיא. כל הזכויות שמורות למחברים.