הצוות השני (עולמות 2008)

הפקה:
רותם ברוכין (כתיבה ובימוי)
ורד טוכטרמן (כתיבה)
קרן לנדסמן (מנהלת הפקה)
רוני וולקן (מפיקה)
ניר יניב (עריכה מוזיקלית)
נעמי וינר (כוריאוגרפיה)
דנה סוסלוביץ’ (כוריאוגרפיה)
רוני גורן (תפאורה)
הדר רייזמן (תפאורה)
אביאל טוכטרמן (תפאורה)
  משחק:
עדי לויה (טיטניה, תלבושות)
יהונתן פיליפסן (אוברון)
איתי קפלן (פאק)
ליטל ויינבאום (הילה)
ליאת שחר (מוריה)
עידן דקל (אלכסנדר)
ניר קיטרו (דימיטרי)
ניר שרון (שחקן “הבימה”)
יעל זבולונוב (שחקנית “הבימה”)
ליאון צ’רנייב (שחקן “הבימה”)
ענבר מאירסון (שחקנית “הבימה”)
ליאור אדלר (ליאור, ריקוד)
אלעד אייזן (נהג סטלן)
אסף רזון (נהג מונית)
בוריס נפומניאשי (סוויט)
תומר זולברג (אדי)
מורן בודנר (ריקוד)
אדווה קמחי (ריקוד)
שי זלדיס (לארפר)
הופעת אורח מיוחדת!

הפקה:
רותם ברוכין (כותבת ובמאית) היא בת 25, בוגרת תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה עם התמחות בתסריטאות. רוכבת אופנוע הרסנית למדי. יו”ר שגרירות סאנידייל בישראל לשעבר, בהווה מביימת את חלום ליל קיץ, מנהלת את כנס פנטסי.קון, ומנסה למצוא מדי פעם זמן לישון. כתבה להפקות המחזמר של באפי, להפקה “המופע של אנדרו” ולהפקת דיבוב הפרק “האש”. מסונג’רת סדרתית, פעילה בכנסים מאז שנת 2000. מנחה את מועדון הקריאה התל אביבי של האגודה. רודה בשחקניה בעזרת שוקולד. כתבת ב”וואלה!”, עובדת ב”רשת” ותסריטאית מתוסכלת שמעבירה את ימיה בהתדפקות על דלתות של משרדי הפקה ובתחינות נואשות. מנסה להוכיח לעצמה שהיא מסוגלת לכתוב דברים שאינם מדכאים, אבל מאמינה שאם יש צדק בעולם, ורד והיא ייצלו בגיהנום, ואת האש ילבה וויליאם שייקספיר.

ורד (Boojie) טוכטרמן (כותבת) היא בת 37 ואמא שלה עדיין מחכה שתתבגר. היא חובבת מד”ב מקצועית, ובין השאר סופרת, מתרגמת ועורכת מד”ב. נמנתה על האחראים למגוון זוועות קהילתיות, כגון “הפרק האבוד של בבילון 5 – A World Forgotten” אשר הוקרן בכנס פורים של האגודה בשנת 99 וכמעט זיכה את יוצריו בלינץ’ (ובצדק); “תחרות הטירוף הגלקטי”, שנוסדה באותו כנס וחזרה בכמה כנסים נוספים, למצוקת הקהל; “גלקסי קאסט” – ההקרנה הפעילה של גלקסי קווסט בכנס פאן.קון 2002; ועוד כהנה וכהנה.
מאמינה שאין צדק בעולם, ולפיכך וויליאם שייקספיר מתהפך כרגע בקברו כמו עוף על מנגל, והיא ורותם שופכות נפט על הגחלים.

קרן לנדסמן (מנהלת הפקה/נערת מים) בת 30, נשואה, אמא, ורופאה (בסדר חשיבות משתנה). אוהבת את המד”ב שלה קשה ואת הפנטסיה רכה. זכתה במקום הראשון בתחרות הסיפורים הקצרים בכנס עולמות 2007. ממש גרועה בעמידה בהבטחות, בייחוד מהסוג של “לעולם לא אתנדב יותר בכנסים”, ותוכניית “עולמות 2008″ תוכיח זאת.

רוני וולקן (מפיקה) למדה קונג פו במנזר בסין, עבדה בחוות סוסים באוסטרליה, הלכה את כל 1000 הק”מ של שביל ישראל וזו הייתה אחת החוויות הטובות בחייה, עובדת כסלקטורית כנתב”ג (אבל היא לא זו ששואלת אם ארזתם לבד), השתתפה בשני מחזמרים ובטקס המטרייה המוזהבת עם הנצנצים. יש לה כלבה בשם טופי, והיא הכי מתוקה בעולם.
אנחנו נשבעים שלא המצאנו את כל זה.

ניר יניב (עריכה מוזיקלית) גר בתחנת החלל ניר, במסלול גיאוסינכרוני מעל הירקון וקצת שמאלה. מוזיקאי (זמר, בסיסט, מלחין, מעבד, איש סאונד), כותב (סיפורים, שירים, מוזיקה וטקסטים לכל מיני אנשים שלא יכולים לכתוב אותם בעצמם), עורך (היה העורך המייסד של המגזין המקוון של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, וכיום עורך את “חלומות באספמיה”), מתכנת לעת מצוא וצרכן לא קטן של מזון מוכן. ספרו הראשון, אוסף הסיפורים “כתוֹב כשד משחת”, ראה אור בהוצאת אודיסיאה.

נעמי וינר (כוריאוגרפיה) היא בת 25, והיא עורכת חדשות אחראית בוואלה! חדשות (יעני, גם עורכת וגם אחמ”שית, רק של העולם האמיתי). חוץ מזה, היא גם סטודנטית לקולנוע וטלוויזיה. בתחומי הקהילה היא בוחשת בקונספירציות ומושכת בחוטים (בעיקר חוטי חשמל). באופן רשמי, “מנהלת תחום אורחי כבוד, אורחים וקשרי חו”ל” באיקון - כשתהיה גדולה מתכוונת להיות קונדוליסה רייס. או ציפי לבני.
את תפקידה בהפקה קיבלה מתוקף היותה רקדנית - ריקוד אירי. לא, באמת. טוב, וגם כי היא הסכימה.

דנה סוסלוביץ’ (כוריאוגרפיה) היא בת 18, מאורסת וחיילת במשרה מלאה מדי. היא יו”ר שגרירות סאנידייל בישראל (מועדון החובבים הישראלי של היצירות של ג’וס ווידון) ומשתתפת סדרתית בהפקות מקור. היא מנסה להתמקצע בהופעות חובבים והופיעה כד”ר פראנק’נ’פורטר ב”מופע הקולנוע של רוקי”, כאניה בהקרנה הפעילה של המחזמר מתוך “באפי קוטלת הערפדים”, כברברית ב”איזהו גיבור” ועוד כמה הופעות אורח בהפקות אחרות. בשנתיים האחרונות מפיקה, מכראגרפת ומביימת את “פינקאסט” - קאסט שמופיע בקולנוע כוכב - במופע הקולנוע של רוקי. בימינו, בעיקר רקדנית חובבת.

רוני גורן (תפאורה)

הדר רייזמן (תפאורה) היא חיילת בת עשרים והספיקה כבר לעצב את רוב המרחב המוכר לחובבים למיניהם, בין השאר את כנס אייקון 2006. מנסה להיגמל.

אביאל טוכטרמן (תפאורה) ידוע לרוב בזכות זקיפות אוזניו או בתוארו “אח שלה”. בן 32 בכנס “עולמות - בואו להגיד מזל טוב! קורא מד”ב, כותב מד”ב, מצייר מד”ב, בונה דגמי מד”ב (אחראי על דוכן הדגמים באייקון), מנסה לערוך מחקר לתואר שני על אודות אדריכלות ומד”ב, מגדל אחות מד”ב, ומועסק כאדריכל (בלי מד”ב) ביתר הזמן. מעבר לזה, הוא רוצה לנצל באופן ציני את הבמה הזאת לפרסום מודעה: דרוש חבר, גבוה וחובב מד”ב. צור קשר במדור.

משחק:
עדי לויה (טיטניה, תלבושות והצלה כללית) היא בת 28, בוגרת תואר שני לביולוגיה מולקולרית בטכניון (ונראה אתכם אומרים את זה שלוש פעמים מהר), מחפשת עבודה, מחפשת דירה ומחפשת חיים באופן כללי. השתתפה בהפקת המקור “ערפו את ראשו” באייקון 2006 והופיעה, ביימה, הפיקה ואיפרה בהפקת “פעם נוספת ברגש” - הפקה בעברית המבוססת על פרק המחזמר בסדרה באפי קוטלת הערפדים. בימינו מופיעה בהולוקאסט, ושם היא מבצעת מעשים מגונים (בהסכמה!) בקרמבואים פגי תוקף.

יהונתן פיליפסן (אוברון) הוא בן 25, מתנדב מזה שנים רבות בארגונים הקהילתיים השונים ומזה שנים מספר שחקן חובב רב פעלים ומעריצות, המגיח ומבליח להנאתו במגוון הצגות, סרטים, הקרנות, אירועים וחלומות אירוטיים. נאבק לשבור את קונספציית הטייפ-קאסט כל חייו ולכן שמח לשם שינוי לשחק מלך פיות במקום מלכת דראג.

איתי קפלן (פאק) - להלן חופן עובדות:

  • איתי קפלן נולד באונומטופיאה ויש לו משחת אוקסימורון ואקדח פליאונזמה.
  • איתי קפלן הוא אדם פשוט. ולפעמים, כשמבקשים יפה, הוא גם אדם לבוש.
  • איתי קפלן הוא עוף מוזר, ציפור משונה.
  • איתי קפלן לא בא. איתי קפלן גם לא מתקשר.
  • לאיתי קפלן יש הומור דלוח.
  • איתי קפלן אינו סר-טעם! הוא קצת מלוח.
  • נראה אתכם מסתכלים במראה ואומרים שלוש פעמים איתי קפלן. קדימה. מתערב שלא תוכלו.

ליטל וינבאום (הילה) גרה עם חברתה לחיים בדירה מזערית אך חמודה בתל אביב. יחד יש להן מעל שישים גוני לק (שזכו לשמות בפרץ קופירייטינג), מדף של מנצ‘קין וחברים, וערימה של ארגזים שחוסמת את הסלון. היא מרצה וכותבת בנושאי מד“ב, פנטזיה, מיניות ומגדר.
ליטל כתבה טור ברשת שוקן שמטרתו לפתוח את הראש לאנשי השרון, למדה חלקית ברימון ובסטודיו של יורם לוונשטיין, שרה בלהקה קולית של קונסרבטוריון רמה“ש, שיחקה ברוקי, בהפקה של אימלדריס ב-War for Ring ובשאר מסגרות הזויות, שבראשן עבודה כמפלצת בפארק הפאוור ריינג‘רס.
לאחרונה נטשה ליטל את הקריירה מעכלת-הנשמה בפיתוח משאבים, ועכשיו היא מחפשת לחזור לעבודה בכתיבה.
בין הדברים אליהם היא כמהה - קעקוע חד פעמי של ספרנים, להקים סוף סוף להקה, סטרפ-און שמיש, ולא להצטרך לפחד.

ליאת שחר (מוריה) היא בת 28, אחראית מתנדבים נצחית, חברת ועד אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ואחראית על פרויקט מועדון הקריאה ומנהלת ההפקה של אייקון 2007. אגרונומית ואוהבת לדבר אל הצמחים שלה ואל צמחים של אחרים. עומדת על כיסא כדי לחבק אנשים גבוהים ולא מתביישת בזה. זוהי הופעתה הרשמית הראשונה על במה, אף על פי שבאופן לא רשמי כבר העבירה שם תדריכים, לחצה ידיים עם אורחי כבוד, הרצתה על אל ינקוביץ’ המוזר והעניקה תארי אצילות. בין אמירותיה המפורסמות ביותר, “יער, עצים כזה?”

עידן דקל (אלכסנדר) בן 25, רווק, וסטודנט להנדסה ביורפואית באונ’ ב”ג. בקהילה הוא מוכר כ”נו, זה ההוא, שהופיע בהצגה ההיא בכנס ההוא.” אם זו הצגה בכנס מד”ב ופנטזיה, כנראה הוא מופיע שם. הוא שיחק תפקידים רבים ומגוונים, ביניהם ניתן למנות את: ספייק, ספייק, ספייק, אנרכיסט, ספייק ומתן. אם תסתכלו במילון תחת Type Cast, תראו שם את ההגדרה של Type Cast, שזה מה שעשו לו.
פסטפארי. היווה את ההשראה לכתיבת הנובלה הגראפית “זחוחי הזכוכית” והפואמה “פלאפי, אנחנו שונאים אותך”. מפיק “מה זה השטויות האלה באפי ציידת הערפדים”. אחד ממנהלי “המזכירון“. כותב לפעמים ל”מסך המפוצל” ול”עין הדג“. אוהב לגנוב בדיחות מסרטים ולתרץ את זה ב”מה, זה הומאז’!”.
המוטו שלו לחיים: לעולם אל תסכם את השקפת עולמך במשפט אחד.

ניר קיטרו (דימיטרי)

ניר שרון (שחקן “הבימה”) הוא בן 26, שחקן תפקידים וביולוג. בהווה מתכנת צנוע בחברה צנועה בר”ג. בעתיד מהנדס מפלצות ביוניות ומנהל המוסד לניסויים בבני אדם ע”ש ג’וזף קנלר בקונגו. גם ניר הוא פליט הפקות העבר “איזהו גיבור” ו”ערפו את ראשו!” והוא מכלה את רוב מרצו בהסתגלות לדירתו החדשה שבת”א.

יעל זבולונוב (שחקנית “הבימה”) היא בת שמונה עשרה, עם רגל אחת בצבא ורגל שנייה בנעל בית צמרירית. יש לה יותר ספרים ממקום (בעיקר כי אין מקום) וחתולה ג’ינג’ית שהולכת ומשירה את עצמה לדעת. טבעונית, מחבקת עצים, אנגלופילית וחברה סמויה בקהילות אינטרנטיות לאין מספר. שימושית לעת מצוא.

ליאון צ’רנייב (שחקן “הבימה”)

ענבר מאירסון (שחקנית “הבימה”) היא בת 19 וג’ינג’ית. העיסוק שלה בחיי היומיום שלה הוא תכנון השתלטות על העולם… וכן הדרכת מקצועות גרפיקה בצבא - היא מלמדת לוחמים קשוחים מהשטח להשתמש בפלאש. במסגרת הקהילה היא נוהגת להתנדב בכנסים, מסג’יסטית רשמית של קהילת הארי פוטר לבוגרים, ועוסקת בהפרחת בועות. בעבר הופיעה בהפקת השגרירות “טקס פרסי המטרייה המוזהבת עם הנצנצים” (כן, באמת היה דבר כזה), במחזה “האביב מתעורר” של פרנק וודיקינד. למדה משחק במסגרות קהילתיות רבות והשתתפה בלהקת תיאטרון הנוער הייצוגית של ת”א. היא אוהבת לחבק בחינם ולגדל חולדות.

ליאור אדלר (ריקוד) תלמידת כיתה י”ב, מנסה לאזן את החיים שלה בין ריקוד, לימודים, עבודה וחברים ולעולם לא מפסיקה להתפלל שיימצאו עוד כמה שעות ביממה.

אלעד אייזן (נהג סטלן) הוא בן פחות מ-19 אבל עדיין חוקי, בוגר טרי של ביה”ס למדעים ואמנויות בירושלים במגמות חיטוט באף ופליית מוך טבורי. מתגורר בלבנון, בקרבה לגבול ישראל. המחזמר “שיער” שימש עבורו מורה דרך רוחני ופיזי כאחד. תיאורים נוספים שלו יכללו השוואות ל-Cousin Itt ממשפחת אדמס, לסלאש מ-Guns n’ Roses ול-Mahna Mahna מהחבובות. כיום מחנך צעירים במסגרת שנת שירות בתנועה עלומה ומחתרתית.

אסף רזון (נהג מונית)

בוריס נפומניאשי (סוויט) עובד כמהנדס חומרים, סטודנט לתואר שני בטכניון, שר במקהלת הטכניון (יש דבר כזה) ובזמנו הלא ממש חופשי משתתף בהפקות שונות ומשונות באייקונים, עולמות ועכשיו גם פנטסי.קון. סוויט עם המבטא הכי שטני וגם פעיל בקהילת סטארגייט ישראל.

תומר זולברג (אדי) הוא בן 22, נמצא בקשר פתוח ואוהב טיולים ארוכים לאור ירח. סיים ללמוד וכיום משרת את המדינה נאמנה, ולכן נאלץ לנטוש את תפקידו כריף-ראף בהולוקאסט. בעל עבר אפל במחזמרי באפי 4 ו-5 והטכניוניים, באיזהו גיבור וערפו את ראשו, ובלהקת המחול של הטכניון. אה כן, והוא מגניב.
היה שחקן הבימה בקאסט פנטסי.קון.

מורן בודנר (ריקוד) היא בת 25, בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה, מתנדבת בזמנה החופשי ורכזת לשעבר בארגון לאיכות הסביבה מגמה ירוקה, חובבת מד”ב ופנטזיה ואוהבת להשתתף בהפקות ילדותיות אבל נורא כיפיות. מנסה לקדם את ריקודי הסטריפ-דאנס בישראל ובזמנה החופשי מנסה לחשוב מה תהיה כשתהיה גדולה.
מתגוררת כיום עם חברתה הקרויה גם היא מורן (תצחקו על זה עכשיו כדי שזה ייצא לכם מהמערכת) ועם כלבה חמודה להפליא בשם דייזי.
שיחקה את טיטניה בהעלאה הקודמת של המחזה.

אדוה קמחי (ריקוד) היא בת 19 וחיילת (מש”קית ת”ש, כי שרוך סגול זה כזה שולת!!!1) היא רוקדת מאז שהיא קיימת (או ליתר דיוק, 15 שנים באופן רשמי). מתעסקת במחול, בכוריאוגרפיה, בתאטרון פיזי ואף חוטאת מעט בכתיבה ובצילום.
פרצה לתודעת הקהילה במסגרת פינקאסט - הקאסט הכי ורוד של מופע הקולנוע של רוקי, בקולנוע כוכב, וכיום אף מחלטרת כע’ מנהלת קאסט (תמר קורנט תעשי לי ילדים!) הופיעה על בימת כוכב עם פינקאסט ועם קאסטים אחרים כקולומביה, ג’נט, קרימינולוג ועוד. מחזיקה בתואר “שחקנית השנה” ברוקי לשנת 2007.
מתכננת ללמוד גנטיקה ולייצר לעצמה שבט שיבוטים כדי שתוכל להספיק לעשות את כל מה שהיא עושה.

שי זלדיס - לארפר

בתפקיד אורח מיוחד - עדו ענבל בתפקיד עצמו! (בגרסת הבמאי בלבד).