האגודה מארגנת כנסי מד"ב ופנטזיה ברחבי ישראל. הכנסים משלבים הרצאות רציניות, ספרותיות ומדעיות עם הרצאות חובבים, שעשועונים, הווי והמון כיף. 

פסטיבל אייקון 

פסטיבל אייקון הוא הפסטיבל השנתי למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים, שמתקיים במרכז תל אביב מאז שנת 1998, ומאורגן על ידי האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה והעמותה למשחקי תפקידים בישראל.
הפסטיבל מציע תוכנית ענפה הכוללת מאות אירועים בתחומי הספרות, הטלוויזיה, הקולנוע, הקומיקס, המדע הפופולרי ועוד. בין התכנים המגוונים, המתפרשים על שלושה ימים ושלושה לילות, מציג הפסטיבל מופעי בידור מקוריים, הרצאות, פאנלים, חידונים, תחרות תחפושות, סדנאות מקצועיות, אירוח של יוצרים מהארץ ומהעולם והקרנות סרטים. בנוסף ישנו מתחם ענק של משחקי תפקידים מכל הסוגים, מתחם למוצרי יד שנייה, זירת קרבות ראווה, מתחם משחקי לוח וקלפים הפועל 24 שעות ביממה ואת יריד הדוכנים הגדול מסוגו בישראל. הפסטיבל מעניק למבקריו מגוון הזדמנויות למפגשים ולהיכרות עם חובבים אחרים בטווח רחב של גילאים ותחומי עניין ומהווה אחד משיאי הפעילות של העמותות המארגנות במהלך השנה.

לאתר הפסטיבל לחצו כאן.

כנס עולמות

כנס “עולמות” הוא כנס למדע בדיוני ולפנטזיה שנערך בארגונן של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה וקהילת טולקין הישראלית.
מדי שנה מושך אליו הכנס קהל של אלפי אנשים, צעירים וצעירים ברוחם, ומציג להם תוכנית אמנותית ועיונית ענפה בתחומי הספרות, הטלוויזיה, הקולנוע, הקומיקס, המדע הפופולרי, האנימה, הספקנות ועוד. הקהל שמגיע לכנס הוא קהל בוגר מכל הגילאיים, אינטליגנטי ומתוחכם, שתענוג לבנות עבורו הרצאות ודיונים.

לאתר הכנס לחצו כאן.

כנס דורות

כנס "דורות" הוא כנס חיפאי המוקדש לתחומי הפנטזיה, המדע הבדיוני ומשחקי התפקידים, אשר מביא לקהל חובבי הז'אנר באזור חיפה והצפון מגוון אירועים בתחומים אלו. הכנס מתקיים מאז 2015 במהלך חג הפורים. הכנס החל כיוזמה עצמאית של תושבי חיפה המעוניינים לחזק את קהילת המדע בדיוני ופנטזיה באזור הצפון, והוא נערך בתמיכת האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה והעמותה למשחקי תפקידים בישראל. בשנים האחרונות הכנס אפשר למאות משתתפים להנות ממגוון ההרצאות, פאנלים, זירת החרבות (מספוג), משחקי תפקידים, יריד דוכנים מגוון, סדנאות ועוד.

לאתר הכנס לחצו כאן.

כנס מאורות

הכנס השנתי למדע בדיוני של אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה מתקיים בירושלים במהלך חנוכה ומאורגן בשיתוף האוניברסיטה העברית לנוער.

לאתר הכנס לחצו כאן.

כנס בדיון

בִּדְיוֹן הוא כנס לספרות ספקולטיבית, שנערך זה 15 שנה על ידי האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. הכנס מוקדש לזכרה של ד"ר קרן אמבר, יו"ר האגודה לשעבר, מנהלת כנסים ופעילה מרכזית בקהילה. הכנס מתנהל כערב עיון המוקדש כולו ליצירה ישראלית מקורית בתחומים מגוונים של מדע בדיוני ופנטסיה.

לאתר הכנס לחצו כאן.

דילוג לתוכן