יש לך רעיון איך לעזור? פנו אלינו ב-Contact@sf-f.org.il

אחראי.ת מחסן

המחסן הבין ארגוני מתחלק בין האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה והעמותה למשחקי תפקידים בישראל. מטרתו היא לאכסן את הציוד הקבוע והמתכלה של הכנסים, על מנת שישמש את העמותות באירועים השונים. המחסן נמצא באתר התעשייה בכפר קאסם. 

האחריות על המחסן מתחלקת לכמה חלקים. 

  1. ניהול ותיעוד מלאי הציוד הקיים במחסן בצורה מסודרת, על מנת להימנע מרכש מיותר לכנסים השונים. על מנת לעשות זאת, באחריות אחראי המחסן לארגן ימי סידור וספירת מלאי המחסן כחודש לאחר הכנסים הגדולים (אייקון ועולמות). זה יכול להתבצע בסופי שבוע ולוקח כיום. באחריות צוות הכנס הרלוונטי לספק את כוח אדם הנדרש לספירה (בנוסף לאחראי המחסן). 
  2. ניהול חלוקת הציוד לאירועים השונים, כולל כנסים קטנים. הגעה פיזית למחסן בזמן הוצאת והחזרת הציוד לכנסים השונים. (לוקח בין שעה לכמה שעות בודדות, כתלות בכמות הציוד הנדרש). 
  3. זמינות למענה על שאלות לגבי מלאי המחסן סביב השנה. 
  4. שימור ושיפור שיטות האכסון וההובלה. 
  5. תקשורת עם חברת האחסנה, ובפרט בקשת הצעת מחיר להובלה על ידם עבור הכנסים הגדולים (בתיאום עם צוות הכנס).
  6. שמירה על קיום הסעיפים הרלוונטיים בהסכם המחסן.

מתלבטות אם אתם רוצות בתפקיד או מתאימות לו? חושבים לקחת את התפקיד אבל מרגישים חסרי ניסיון? אל דאגה, ייעצו לכם לאורך כל הדרך!רוצים ללמוד יותר על התפקיד? להתנדב? כתבו לנו מייל (Contact@sf-f.org.il)!

אחראי.ת המכתב החודשי

הסבר כללי: המכתב החודשי של האגודה הוא דרך התקשורת המוסדרת של האגודה עם חבריה ועם המתעניינים בפעילותה. המכתב נשלח במייל פעם בחודש בתחילת החודש ומטרתו להכיל את עיקרי העדכונים ופעילויות האגודה לחודשים הקרובים. המכתב יכול להכיל גם פעילויות נוספות שהאגודה מעוניינת לקדם, הנחות לחברי אגודה ונושאים נוספים לפי הצורך. 

הערכת זמן: המכתב יוצא אחת לחודש והעבודה מתמקדת סביבו בשני מוקדי זמן- כשלוש שעות סביב ה 20 לחודש, חמש שעות נוספות בסוף החודש/תחילת החודש העוקב לעריכה, עיצוב ושליחת המכתב.

התפקיד כולל: איסוף כלל המידע הרלוונטי למכתב, ע"י יצירת קשר עם מובילי הפעילויות המתוכננות לזמן הקרוב וגורמים שמקיימים שיתופי פעולה עם האגודה: מנהלי כנסים, מנהל/ת מועדון הקריאה, ארגוני בת, מנהלי/ות תאים (אם יש כאלה) או כל אדם רלוונטי נוסף. את אחראי.ת המכתב החודשי מלווה חבר.ת וועד אחראי.ת המאשר.ת את המכתב. לאחר מכן המכתב עובר עריכה לשונית (ע"י פעיל.ת אגודה נוספ.ת), מעוצב בהודעת מייל ונשלח לרשימת התפוצה.

מתלבטות אם אתם רוצות בתפקיד או מתאימות לו? חושבים לקחת את התפקיד אבל מרגישים חסרי ניסיון? אל דאגה, ייעצו לכם לאורך כל הדרך!רוצים ללמוד יותר על התפקיד? להתנדב? כתבו לנו מייל (Contact@sf-f.org.il)!

דילוג לתוכן