כתב העת המקוון של האגודה הישראלית למד"ב ולפנטזיה משמש כבמה ליצירות ישראליות בתחום המד"ב והפנטזיה – ואנחנו מזמינים כל אחד ואחת להשתתף ביצירה! נשמח לפרסם סיפורים, שירים ומאמרים מקוריים או מתורגמים, ביקורות והמלצות על ספרים וסרטים שיצאו בעבר ולאחרונה. כמו כן נשמח לקבל גם חוות דעת על מיני דברים אחרים שהינם חלק מהז'אנר ומהקהילה – כיד הדמיון הטובה!

אנו מפרסמים מאמרים וסיפורים בשפה העברית בלבד. כל כתיבה לאתר הינה בהתנדבות ואינה כרוכה בתמורה כספית כלשהי. מומלץ כי מאמר יכיל בין 800 ל-‏10,000 מילים.

אם ברצונך לתרום תוכן לאתר, נבקשך לשלוח אלינו מייל ולפרט:

1. שם המחבר/ת המלא בעברית ובאנגלית – נא לא להשתמש בכינויים ובשמות עט.
2. מעט מידע על המחבר/ת (פיסקה קצרה אחת – דוגמאות לכך ניתן לראות בהקשה על שמות המחברים הקיימים באתר).
3. כתובת דואר אלקטרוני של המחבר/ת, ואתר אישי או בלוג אם קיים.
4. היצירה או המאמר כקובץ מצורף.
5. (רצוי) תמונה כלשהיא הקשורה לנושא המאמר. ניתן לשלוח מספר תמונות, ויש לשלוח אותן כצרופה (attachment), ולא בגוף הטקסט. יש להקפיד על כך שגודלן לא יעלה על 64K לתמונה.
6. (רצוי) קישורים (Links) הקשורים לנושא המאמר וביבליוגרפיה אם יש.

פרסום מקביל

סיפורים שפורסמו כבר בכתב או ברשת לא יתקבלו. בנוגע למאמרים: אם פורסם המאמר במקום אחר כלשהו, יש לציין זאת במפורש ובמדויק בגוף הפניה. מאמרים המופיעים במקום אחר ברשת לא יתקבלו כלל, ואילו כאלה שהופיעו בעיתונות הכתובה – רצוי שיורחבו ויעודכנו לקראת פרסומם באתר. על כל פנים, הכותב חייב ליידע את המערכת על כל פרסום קודם של המאמר ועל הגשתו לפרסום לכל כתב עת או אתר אחר לאחר שנשלח לנו – דבר שיבטל את פרסומו אצלנו.
ככלל לחיים: אין להגיש סיפור או מאמר לכמה כתבי עת במקביל!

עריכה

מאמרים וסיפורים הרואים אור כאן עוברים סינון ועריכה קפדניים. עם זאת, על מנת להקל על העריכה נבקשכם לבדוק היטב לפני המשלוח את העובדות הנכללות במאמר וכן שגיאות כתיב, סימני פיסוק ואופני ניסוח. מאמרים עילגים או מלאי שגיאות לא יפורסמו.

צוות הכותבים והעורכים של האתר

לאתר צוות כותבים ועורכים קבוע שדואג לעדכן וליצור תוכן מדיי חודש ומתמקד גם בסיקור חיי הקהילה בישראל. חברי הצוות מקבלים ספרים חדשים וכרטיסים להקרנות בכורה של סרטים והנחה בדמי החבר באגודה. הצוות פתוח גם למי שאינם חברי אגודה.
להצטרפות – פנו להנהלת האתר.

סופרים, הוצאות ומו"לים

נשמח לתת במה לפרקים ראשונים מתוך ספרים חדשים הקשורים בז'אנר המד"ב או הפנטסיה. הוצאות ומו"לים המעוניינים בכך מוזמנים ליצור קשר עם מנהל האתר על מנת לקבל מידע נוסף.

ליצירת קשר עם הנהלת האתר – הקישו כאן!

דילוג לתוכן