כותבים וכותבות, בואו להשתתף בתחרות סיפורים קצרים ולזכות בפרסים כספיים.

האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ומשפחתה של עינת פלג ז"ל מכריזות בזאת על "פרס עינת" – תחרות סיפורים קצרים בז'אנר הספרות הספקולטיבית, במטרה לעודד יצירה ישראלית מקורית.

אנו מזמינים אתכם לכתוב סיפור קצר באחד מהז'אנרים הספקולטיביים: מדע בדיוני, פנטזיה, היסטוריה חלופית, ריאליזם מאגי, אימה על-טבעית ודומיהם. הזוכים יוכרזו במהלך פסטיבל אייקון, הפסטיבל השנתי למדע בדיוני ולפנטזיה, ויזכו את שלושת הסיפורים הזוכים בפרסים כספיים: 1,500 שקל למקום הראשון, 1,000 שקל למקום השני ו-500 שקל למקום השלישי.

במקביל למסלול הרגיל, יתקיים מסלול מיוחד שמיועד לצעירים וצעירות עד גיל 18. המקום הראשון במסלול הזה יזכה בפרס כספי. בני נוער עד גיל 18 שיגישו סיפורים לתחרות יוכלו לבחור באיזה מסלול ברצונם להתחרות.

שופטי התחרות יהיו ורד טוכטרמן (יו"ר) יואב אבני וריקה גרציאני-טייכהולץ.

המועד האחרון להגשת הסיפורים: 10 בספטמבר 2016.

על הסיפורים להיות באורך של 5,000-1,500 מילה ולעסוק בנושא "משחקים". לא יתקבלו סיפורים שהוגשו לתחרות בעבר או פורסמו בפומבי בכל מדיום שהוא בעבר. את הסיפורים יש להגיש להנהלת התחרות, בדוא"ל בלבד: pras.einat@gmail.com. יש לציין במכתב דרכי התקשרות (דוא"ל וטלפון) ולאיזה מסלול מיועד הסיפור. אם הסיפור מיועד למסלול לצעירים יש לציין את תאריך הלידה של הכותב.

הגשת הסיפור לתחרות פירושה הסכמה לתקנון התחרות. אנא קראו אותו בעיון.

לפרטים נוספים, היכנסו לאתר הפרס, לחצו לייק בפייסבוק או כתבו להנהלת התחרות.

אז הפשילו שרוולים והתחילו לכתוב. בהצלחה!