כנס "עולמות 2017" קורא לכם להגיש תכנים.

כנס "עולמות" נערך בארגונן של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה וקהילת טולקין הישראלית. מדי שנה מושך אליו הכנס קהל של אלפי אנשים, צעירים וצעירים ברוחם, לתוכנית אמנותית ועיונית ענפה בתחומי הספרות, הטלוויזיה, הקולנוע, הקומיקס, המדע הפופולרי, האנימה, הספקנות ועוד. הקהל שמגיע לכנס הוא קהל אינטליגנטי ומתוחכם, ותענוג לבנות עבורו הרצאות ודיונים.

השנה ייערך כנס עולמות בנושא "התחלוֹת", בחול המועד פסח, 13-12 באפריל 2017. כאירוע ששם את קהילות החובבים במרכז, נשמח לקבל מכם הרצאות, סדנאות, פאנלים, חידונים, מופעים מכל הסוגים ואירועים נוספים – כל מה שמצית את הדמיון ואת המחשבה.

יחד נביא את הקהל לקו הזינוק של מסע מרתק. נגלה איך התחילו יצירות חשובות בז'אנר ונלמד איך לכתוב התחלות טובות ואיך אפשר להרוס אותן; נפתח את השער לבחינה של ההתחלות החשובות ביותר: לידות, תחילת שנים ועידנים,יצירת כוכבים ויצירות נוספות; נבחן איך התחילו הקהילות החשובות בז'אנר, בארץ ובעולם, כיצד נולדים ז'אנרים ונגלה שכל סוף הוא התחלה חדשה. הכל כרוח המדיון הטובה עליכם.

אפשר לשלוח הצעות לאירועים הן בנושא הכנס והן בנושאים כלליים הנוגעים למדע בדיוני, פנטזיה, מדע פופולרי וכדומה. כמו כן, למען הדור הבא של החובבים, אנחנו מזמינים אתכם להגיש סדנאות, הרצאות ואירועים אחרים שמיועדים לילדים ולנוער.

אורך האירועים צריך להיות 45 או 90 דקות. המועד האחרון להגשה הוא 31 בדצמבר 2016.

להגשת אירועים: http://events.olamot-con.org.il