האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ומשפחתה של עינת פלג ז"ל מכריזות בזאת על פתיחת תחרות "פרס עינת 2014" – תחרות סיפורים קצרים של ספרות ספקולטיבית המוקדשת לקידום יצירה ישראלית מקורית.
אנו מזמינים אתכם לכתוב סיפור קצר בז'אנרים מדע בדיוני, פנטזיה, היסטוריה חלופית, ראליזם מאגי, אימה על-טבעית ודומיהם. שמות שלושת הזוכים יוכרזו במהלך פסטיבל אייקון 2014, הפסטיבל השנתי למדע בדיוני ולפנטזיה. הזוכה במקום הראשון יזכה ב-‏1,500 שקל, הזוכה במקום השני ב-‏1,000 שקל וזוכה בהמקום השלישי ב-‏500 שקל.
במקביל למסלול הרגיל יתקיים גם מסלול מיוחד לבני נוער עד גיל 18. לזוכה במסלול זה יינתן פרס כספי. בני נוער עד גיל 18 שמעוניינים להגיש סיפורים לתחרות יוכלו לבחור באיזה מסלול ברצונם להתחרות.
השופטים במסלול הרגיל: ורד טוכטרמן, רוני גלבפיש ואילן אשכולי.
השופטים במסלול לצעירים: ורד טוכטרמן, יעל פורמן ואילן אשכולי.

המועד האחרון להגשת הסיפורים: 12 בספטמבר 2014.
על הסיפורים להיות באורך של 5,000-1,500 מילה ולעסוק בנושא "סודות". לא יתקבלו סיפורים שהוגשו לתחרות בעבר או פורסמו לפני כן בכל מדיום שהוא. את הסיפורים יש להגיש להנהלת התחרות, בדוא"ל בלבד: pras.einat@gmail.com. במכתב יש לציין דרכי התקשרות (דוא"ל וטלפון) ולציין לאיזה מסלול מיועד הסיפור. אם הסיפור מיועד למסלול לצעירים, כתבו גם את תאריך הלידה של השולח.

הגשת הסיפור לתחרות מהווה הסכמה לתקנון התחרות.