לכבוד שנת העשרים של האגודה אנו מקיימים סדרת מפגשים עם אנשי מפתח בארגון במשך שנות קיומו. המפגש הרביעי בסדרה יהיה שיחה עם ליאת שחר-קשתן, יו"ר הוועד המנהל של האגודה.

ליאת פעילה באגודה משנת 2004 ומשנת 2005 חברת הוועד המנהל שלה. באפריל 2009 מונתה ליו"ר האגודה, תפקיד בו כיהנה מאז ועד היום מלבד בשנת 2015. במשך השנים ליאת השכילה לנווט את האגודה בתקופות לא קלות, הובילה אותה לדרך חדשה ותרמה רבות להפיכת האגודה לארגון המצליח והמשפיע שהוא היום. בשיחה נשמע ממנה קצת על הוועד ועל הקהילה ואולי גם נגלה מי הדוקטור האהוב עליה.

האירוע יתקיים ביום שלישי, 19 ביולי, בשעה 19:30 בנסיך הקטן – קינג ג'ורג' 19, תל אביב. מוזמנים ומוזמנות להגיע, לשמוע ולשאול שאלות.

לא יכולים לבוא? אל דאגה. ניתן לשאול שאלות גם כאן באוונט ולקרוא את תמלול השיחה שיעלה לאתר.

האירוע ממשיך את חגיגות יום ההולדת העשרים של אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, שהחלו בחודש אפריל בשיחה עם מייסדי האגודה, המשיכו במאי בשיחה על הפקות המקור של האגודה במשך השנים וביוני בשיחה על כנסי האגודה ויסתיימו ברצועת אירועים מיוחדת בפסטיבל אייקון שיתקיים בחול המועד סוכות.

האירוע המרכזי יתקיים ב-18.8. בקרוב נפרסם את כל המידע לגבי התוכן וההרשמה, אז מומלץ לעקוב אחר עמוד האגודה לעדכונים נוספים.