כנס "עולמות 2019" קורא לכם להגיש תכנים.

כנס "עולמות" נערך בארגונן של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה וקהילת טולקין הישראלית. מדי שנה מושך אליו הכנס קהל של אלפי אנשים, צעירים וצעירים ברוחם, לתוכנית אמנותית ועיונית ענפה בתחומי הספרות, הטלוויזיה, הקולנוע, הקומיקס, המדע הפופולרי, האנימה, הספקנות ועוד. הקהל שמגיע לכנס הוא קהל אינטליגנטי ומתוחכם, ותענוג לבנות עבורו הרצאות ודיונים.

השנה יוקדש הכנס לנושא "בית" וייערך בחול המועד פסח, 24-23 באפריל 2019. כאירוע ששם את קהילות החובבים במרכז, נשמח לקבל מכם הרצאות, סדנאות, פאנלים, חידונים, מופעים מכל הסוגים ואירועים נוספים – כל מה שמצית את הדמיון ואת המחשבה.

"עולמות" נועד להיות בית – בית לקהילת חובבי הפנטזיה והמדע הבדיוני, ומעל הכל בית לדמיון, ליצירה וליצירתיות. מהמפלט הביתי והחמים של בילבו ופרודו בסמטת באג, דרך מערות הפלדה של אסימוב ועד בתי פיות ועולמות רחוקים שמחכים להארצה, הז'אנר מציע שפע של דוגמאות לבתים שונים ובעיקר משונים. בתים מזמינים, מול מבוכים קרים ואפלים; דירות לבני אדם, מול מאוּרות של דרקונים ומפלצות; בכדור הארץ ובחלל, ביער ובעיר, הבית הוא עוגן ומשאת נפש, מקור לכמיהה ולאימה. הבית הוא לב כל הדברים.

אפשר לשלוח הצעות לאירועים הן בנושא הכנס והן בנושאים כלליים הנוגעים למדע בדיוני, פנטזיה, מדע פופולרי וכדומה. למען הדור הבא של החובבים אנחנו מזמינים אתכם להגיש גם סדנאות, הרצאות ואירועים אחרים שמיועדים ספציפית לילדים ולנוער.

אורך האירועים צריך להיות 45 או 90 דקות. ההגשה תתאפשר עד יום שני, 14 בינואר 2019. שימו לב! אירועים שיוגשו באיחור לא יתקבלו – התאריך האחרון להגשה הוא סופי!

להגשת אירועים: http://events.olamot-con.org.il